Zmatená až na kost

18. dubna 2012 v 21:44 | Danger Zone |  All my drivel
CO se to děje? Že by nějaké špatné období? Spousta věcí se teď nějak samovolně rozpadá jako domeček z karet. Říkala jsem si,že když mi zbývá posledního čtvrt roku do prázdnin a pak už čeká jen maturitní ročník, ve kterém už nebudu mít třičtvrtě zbytečných předmětů, které mi pouze ztrpčují život, mohlo by to všechno jít v poklidnějším stylu. Bazzinga!! Divné je, že mě nevydařená škola ani trochu netrápí. A to jsem vždycky byla tak nějak pečlivý a snaživý člověk, kterého špatná známka mrzela a co nejrychleji se ji snažil opravit. Teď jsem tak nějak ve fázi, kdy mám většinu předmětů v paži a jediné, na čem mi záleží je několik hodin, které mě víceméně baví, nebo z nich budu mít užitek. Byla bych nesmírně vděčná, kdyby se všechno vyřešilo beze mě. Bohužel je to prakticky nemožný. Evidentně to taky ale nijak vyřešit nemůžu, takže si většinu záležitostí ukládám kdesi do podvědomí a nechávám je ležet ladem. Někdy si připadám, že osud stojí proti mě a tam, kde by mi měl pomáhat dělá pravý opak. Tam, kde bych měla mít zelenou prohazuje drátky a barvy mění na červenou. Vždy a všude.
Říká se, že život je jako horská dráha. Čekám, až vyjedu nahoru!! Zatím jsem se tam ještě nedostala, ale pevně doufám, že už mám nakročeno, protože mi z toho asi jinak drbne :D ...Jsem zmatená. Zmatená ze všeho, co se v posledních měsících děje. Ne, že by toho bylo nějak moc, ale jsem zmatená z každodenních událostí. Z některých lidí a hlavně ze sebe.. Ale to je asi pro člověka v mém věku normální. :)
______________

Better not to mention what is or isn't worth writing about. I wonder how it truly works in the world. I mean - our life stories. I came to the conclusion that if you're not the leader - you have nothing. But why do I have to do everything? Why couldn't other people be more enthusiastic and act in a friendly way? Damn it. I just wanted to say that ... nevermind, I'm lost. :D

Why so serious? Just smile ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama