Neuvěřitelný svět

24. března 2012 v 0:20 | Danger Zone |  All my drivel
Poslední dny se pro mě stávají naprosto neuvěřitelnými. Mimo fakt, že jsem se celý týden válela doma a užívala si bezstarostného života a flákání se, včera jsem odpoledne šla do zušky na výtvarku. Samozřejmě, že spolužačka, se kterou tu školu navštěvujeme, měla spoustu řečí o tom, že jsem simulantka, flákám školu a podobně - nicméně jsem si 140% jistá,že byla ráda, že mě vidí a já vlastně taky!! Poslední dobou mi z té samoty doma začíná trochu strašit ve věži a tak si povídám sama se sebou. Celý týden jsem úžasně naladěná. I přestože jsem byla (doufám,že už jsem vyléčená teda!!) nemocná, tak mám stále dobrou náladu a dneska je nad nadprůměrem za posledních tisíc let. Odpoledne mě mí drazí rodičové vzali nakupovat. V Ostravě se totiž otvíralo nákupní centrum - asi o tom spousta z vás ví. Popravdě, tak kolosální stavbu jsem už dlouho neviděla. Podařilo se nám zabloudit už u vchodu, pak jsme nemohli najít záchody a první hodinu jsem byla naprosto zmatená. Nakonec se nám podařilo se nějak zorientovat a jak já, tak i zbytek mé posádky jsme si nakoupili. Nemůžu uvěřit, že měli v Bontonlandu cédéčko Foo Fighters! Tak strašně jsem si ho už dávno chtěla koupit, že to jinak nešlo. Ještě jsem přibalila Nirvanu Greatest Hits, ale to si schovávám jako dárek pro kamarádku,která zítra oslavuje osmnáctku, tak jí dám něco spešl. O tom,že jsem v těch nejméně očekávaných obchodech našla tričko The Beatles a Vans boty ani nemluvím. Nechce se mi dnešku ani věřit. Teď už sice asi delší dobu zas nikam nepojedu, ale mám se fakt skvěle! Třešničkou na dortu byl Starbucks, který jsem si prostě nemohla nechat ujít. Strašně dlouho jsem tam nebyla a ti zaměstnanci byli vždycky docela milí....oproti dnešku to byl ale slabý odvar! Ten prodavač, jaj! Strašně zlatý chalan.
Kofein mi v těle nějak přestává fungovat, evidentně už dávno vyprchal, takže jsem totálně znavená. Běžím spát a už teď se psychicky připravuju na zítřek, kdy se nořím do hlubin matiky a kuželoseček, abych příští týden mohla podat skvělý výkon a i v tom nejzáludnějším testu zabodovat! Já to dám! Musím...nemám na výběr. Tak se mějte, přinejlepším tak jako já právě teď!! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 inťouš inťouš | 24. března 2012 v 13:36 | Reagovat

lalinoo :D tys byla v karolíně a měs neřekla! :'( mě tam děcka furt tahaly, ale vykašlala jsem se na to s tím, že se tam v těch davech ztrátím a nemám money :D škoda no. nicméně jsem ráda, že sis to užila a že zase píšeš! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama